27 Şubat 2014

Finansbank Beni Bıktırdı!

Geçen hafta içerisinde maaş hesabı açtırmak üzere Finansbank Gaziantep Değirmiçem Şubesine başvurdum. Hesap açtırırken doktor olduğumun öğrenilmesi üzerine doktorlara özel klüp kartlarının olduğu söylendi. Bende kredi kartı istemediğimi söyledim. Bu kartın ücretinin olmadığı ve kredi kartı değil klüp kartı olduğu söylendi. Bu arada hesap açılması için formlar dolduruldu.
Aynı günün öğleden sonrasında mesaj ve telefonla arama tacizleri başladı.

Yok şu kadar krediniz hazır,yok kart başvurunuz ve düzenli limit artırımınız onaylanmıştır mesajları ve aramaları her gün devam ediyor. Bankaca gönderilecek bu klüp kartı teslim almayacağım. Telefonla sürekli aramaya da artık son vermelerini istiyorum.

Harun 129 Okunma

Cevaplar

 • Harun27 Şubat 2014

  Şimdi maaş hesabı açılırken hesap cüzdanı verilmedi.Hesap numaram ve müşteri numaramda belirtildi.Halen bu numaraları bilmiyorum.Bu bilgiler verilmemişken bir yandan adıma hesap limiti tanımlanıp ayrıyeten kredi kartı düzenlenirken,bir yandan da tüketici krediniz hazır deniliyor.Mevcut durumları konuşmak için Bankanın 0 850 222 09 00 nolu telefonu aradığımda müşteri numarası yada hesap numarası bildirilmediğinden operatöre bağlanamıyorum.Müşteri ve hesap numaramı öğrenmek için Gaziantep Değirmiçem şubesinin 0 342 215 02 34 numaralı telefonunu aradığımda da telefonu açan olmuyor.Bu nasıl bir durumdur anlayamıyorum.Sanırım legal yollar kullanılarak fasit dairenin içine sokuluyoruz

 • Harun27 Şubat 2014

  Şimdi telefonuma Finansbankdan yeni mesaj geldi.Bu seferde maaş hesabıma ay sonu hesap limiti tanımlamışlar.Bu hesap limitininde iptali için internet siteleri üzerinden sizi dinliyoruz linki aracılığı ile başvuruda bulundum.İşi gücü bıraktık.Bu işlerle uğraşıyoruz.

 • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2014

  Müşterimizin talebi üzerine, müşterimizin numarası kampanya iletişimine kapatılmıştır. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • Harun27 Şubat 2014

  Aramalar bugünde devam ediyor.Bu şekilde devam ederse Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna ve Tüketici hakem heyetinede şikayette bulunacağım

 • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön