24 Ağustos 2015

Finansbank Benden Habersiz 62 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Finansbank maaş hesabımdan 31 TL 31 TL olmak üzere 2 defa hesap işletim ücreti kesmiştir. Müşteri hizmetlerine konuyu aktardım ücretin benden habersiz kesildiğini hesabı açarken her hangi bir ücret alınmayacağını söylemişlerdi bana ama benden habersiz 62 TL hesap işletim ücreti kestiler bana kesinlikle hiçbir bilgi verilmedi kesileceği konusunda bilseydim tüm hesapları kredi kartlarımı falan kapatırdım kullanmazdım Finansbank'ı. Ücretin hesabıma ivedi şekilde iadesini talep ediyorum. Aksi halde Tüketici hakem heyetine de başvuracağım.

Serkan 1.369 Okunma

Cevaplar

  • Serkan28 Ağustos 2015

    Bugün Tüketici hakem heyetine dilekçemi vermiş bulunmaktayım. Tüketici hakem heyeti sorumlusu tekrar görüştüm. Maaş hesabından kesinlikle ücret kesilemiyeceğini iletti kendisi bana vede hesabım maaş hesabından normal hesaba dönüştürüldüğü takdirde müşteri hizmetlerinin beni arayıp bilgi vermek zorunda olduğunu iletti kendileri bana ve Finansbank bana böyle asla hiçbir şekilde ulaşmadı arayıp bilgi vermedi sonuna kadar arayacağım hakkımı. (Maaş hesabından hesap işletim ücreti kesemezsiniz.)

  • Serkan26 Ağustos 2015

    Halen şikayetciyim finansbankdan halen sorunuma tam biz çözüm olmadı yarında tüketici hakem heyetine gidip dilekçe vereceğim benden habersiz kestiği bütün paramı iade istiyorum. Benim hesabım maaş hesabıdır. Benden habersiz işlem ücreti falan asla kesemezsiniz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. SERKAN Y. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön