12 Nisan 2013 #1738698

Finansbank Bekleme Süresi!

11. 04. 2013 tarihinde vadeli mevduat hesabı açtırmak için kdz Ereğli Finansbank şubesine gittim. sıra numaramı aldım iki bankoda müşteri temsilcisi bulunmakta ve biride müşteri vardı diğer temsilci pc başında tek başına bir şeylerle meşgul gibi görünüyordu makul bir süre bekledim fakat temsilci hala müşteri davet etmedi.


Zaten iki temsilci hizmet veren bir şubede bir temsilcinin müşteri davet etmemesi bekleme süresini çok uzattığından insanların sinirleri geriliyor bende mevduat'ımı başka bir bankada değerlendirmek için bankadan ayrıldım. müşteri temsilcisinin bu tavrı benim bankadan ayrılma sebebi olduğundan güvenlik görevlisini bile rahatsız etmiştir.

Erkan 67 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön