22 Şubat 2013

Finansbank Başkasının Yaptığı Alışverişin Parasını Benim Ödemem İsteniyor!

22/02/13 tarihinde kredi kartımdan birisi tarafından yapılan 1800 liralık alışveriş bilgisi cep telefonuma mesaj olarak bildirildi. Bankanın müşteri hizmetlerini hemen arayarak alışverişin benim tarafımdan yapılmadığını ve iptal edilmesini istedim. Öncelikle kredi kartımın kapanabilmesi için 20 lira ekstra para istediler.

İkinci olarak yapılan bu alışveriş için dediler ki, siz parayı ödersiniz bu arada 'harcama itiraz formu' düzenlersiniz ve 40 iş günü içerisinde de olumlu ya da olumsuz sizi bilgilendiririz şeklinde saçma sapan bir açıklama. Ben alışverişi yapmadım ve dolandırıldım ve böyle bir muamele görüyorum, bu kabul edilemez bir durumdur. Şikayetçiyim ve konuyu savcılığa taşıdım.

Sevgi 97 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön