15 Mayıs 2013 #1799936

Finansbank Başkasının Hesabını Bana Verdiler!

2013 Nisan ayı sonlarında Finansbank'tan Pos cihazı aldım. Pos cihazını veren müşteri temsilcisi o gün internet bankacılığı şifresini veremeyeceğini daha sonra şubeye gidersem verebileceğini söyledi. 15.05.2013 tarihinde yani bugün şubeye tekrar gittiğimde ömrümde görmediğim birşeyle karşılaştım. Bana verilen müşteri numarası ve şifreyi girdiğimde C**** S. diye bir şahsın hesabına giriş yaptım. Anlaşılan o ki başkasının hesabını bana verdiler. O Kişinin tüm hesaplarını gördüm. Böyle birşey ciddi bir bankaya yakışan hareket değildi bence. Müşteri hizmetlerini aradım ve yanlışlık olmuş dedi. Böyle bir yanlış kabul edilemez. Benim hesabımı da başkasına verebilirler o zaman.

Sezai 66 Okunma

Cevaplar

  • Sezai16 Mayıs 2013

    16.05.2013 Tarihinde 2. sefer internet bankacılığı şifresi almak için tekrar Finansbank Şirinevler şubesine gittim. Şifremi kapalı bir zarfta verdiler, müşteri numaramın ise yarım saat içerisinde cep telefonuma sms yolu ile geleceğini belirttiler. Bu işlemleri sabah 09:30'da gerçekleştirdik, şuanda saat 16:15 halen şifre gelmedi. Müşteri hizmetlerini arıyorum sistemde gözükmüyor diyor. Tekrar şubeye gitmem gerekirmiş. Anlaşıldığı kadarıyla bütün işlerimi bırakıcam finansbanktan internet bankacılığı şifresi alabilmek için hergün şubeye gidip gelicem heralde. Ben Finans bank ile beraber 4 banka ile çalışıyorum. Ciddi anlamda sorun yaşadığım tek banka Finansbank. Diğer bankalar 10 dakika içerisinde bu işlemlerimi halletmişti. Aynı zamanda yaklaşık 20 gün oldu ATM kartım halen gelmedi sistemde görünmüyor şubem bilgilendirmiyor. 1 hafta daha bekle gelmezse bakalım diyor. Oysa Pos cihazını vermek, hesap açmak için bankanızı ne kadarda övmüşlerdi. Herşey bu işlemleri yapana kadarmı sayın yetkililer. Bankanızdan maalesef memnun değilim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön