29 Ağustos 2013

Finansbank Banka Kartımı Gönderemedi!

3 ay önce çalıştığım şirket tarafından banka (maaş) kartım için Finansbank'a başvuruda bulunulmuştur. Fakat 3 ay geçmesine rağmen kart hala bana ulaşmamıştır. 2 haftadır her gün müşteri hizmetlerini aramama rağmen sürekli kart hakkında başka cevaplar almaktayım. Ramazan bayramından önce aradığımda ,kartınız kargoya verilmiş bayramdan sonraki hafta verilecek denmişti.

Bayramdan sonraki hafta arıyorum kargoya yeni verildiğini öğreniyorum. Bu kadar ilgisiz bir banka görmedim. Bankanın kendi iç iletişimin çok zayıf olduğu ve sistemlerinin çok yavaş olduğunu artık kabul ettim. 3 ay olmasına rağmen kartım yok diyorum. Acaba 3 ay boyunca kendileri maaş alamasaydı ne yaparlardı?

Cagla 30 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön