17 Mayıs 2013 #1802867

Finansbank Banka Kartımdan Para Kesiyor!

Finansbank banka kartı kullanıcısıyım. 05/09/2012 tarihi dahil olmak üzere, bu tarihten itibaren her ay "faiz tahakkuku, kkdf kesintisi,bsmv kesintisi" adı altında benden para kesiliyor. o tarihten itibaren, eğitim-öğretim hayatım devam etmekte yani öğrenciyim.


Düzenli olarak hesabıma para yatırılıyor ve bankanın bana verdiği limiti kullansam bile 1 ay dolmadan kullandığım limitin bir kaç katı kadar para hesabıma yatırılıyor. şu ana kadar kesilen toplam para 196,81 TL .hesabımdan gereksiz yere para kesilmesinden bıktım ve bu kesilen paraların geri yatırılmasını istiyorum.

Burak 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön