02 Nisan 2015

Finansbank Banka Kartı Teslimatı!

Maaş kartımız için başvurumuzu T.C. kimlik kartım ile beraber firmamıza gelerek aldılar. Bugün ise firmamıza gelerek ATM kartımızı teslim etmek için "Metro site" Şubesinden Z*** Ç. arkadaşınız firmamıza geldi. Firmamızın içinde firma kartımla bana ATM kartımı teslim etmek istemedi.


Bu şekilde teslim etmiyoruz dedi. Bunun sebebinin güvenlik açısından olduğunun farkındayım. Nüfus cüzdanını ibraz ettiğimde hiçbir şeye bakmadı. Kendisinden firma kartını ibraz etmesinde istediğimde üzerime almamışım deyip elime kartvizitini sunmuştur. Bizim güvenliğimizi kime teslim ettiğimiz meçhuldür. Bence öncelikle personeliniz öncelikle ibraz etmesi gerektiğini öğretin.

Mehmet 376 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet02 Nisan 2015

    Merak etmeyin oradan da ilettim. Sıkıntı sudur ki benden kimlik isteyen insan kendi kimliğini taşımıyor. Ayrıca kimliğe ihtiyacı olmadığı halde neden isteniyor? Hiç bakmadı bile kimliğime

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön