05 Nisan 2013 #1725044

Finansbank Banka İletişim Bilgilerimi Düzeltmemekte Israr Ediyor!

Finansbank ile zorunlu olarak (maaş) çalışmaya başladık. Fakat sorunların ardı kesilmiyor. Mobil telefonum açık ve iletişim numarası olarak görülmesine rağmen ilk olarak iş telefonum aranmış durumu izah ederek mobil telefonumdan ulaşılması gerektiğini belirtmiştim. Fakat şimdi de ev telefonumdan aranmaktayım. Bursa Heykel Şubesini arayıp bilgilerimin düzeltilmesini talep ettiğimde gayet pişkin bir sesler şubeye gelmem gerektiği belirtildi.


İletişim telefonum yerine diğer numaralardan neden aranmaktayım. İlgili numaraların tamamının silinerek sisteminizde sadece iletişim numarası olarak göstermiş olduğum 0505700**** telefondan tarafıma ulaşılmasını talep ederim.

Ergün 19 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön