02 Nisan 2013 #1720590

Finansbank Bana Sormadan Hesap Özeti Ücreti Alıyor!

Maaş hesabım Finansbankta olup,bankanın 32**648 numaralı müşterisiyim.Banka bana sormadan, maaş hesabımın hesap özetini adresime posta ile göndermeye başladı.Standart uygulamaları budur diye düşündüm.Ancak bugün anladım ki amaç bilgilendirme filan değil, hesabımdan posta ücreti adı altında para kesebilmekmiş.


02/04/2013 tarihinde maaş hesabımdan,benim o yönde talebim olmamasına rağmen,posta ile maaş hesap özetimi adresime gönderdikleri için masraf ve BSMV olarak toplam 6.00 TL kesinti yapıldı.İsteğim dışında yapılan bir işlemin maliyetinin bana fatura edilmesini kabul etmiyorum. Kesintinin hesabıma iadesini istiyorum.

S. 43 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön