21 Ocak 2014 #2246697

Finansbank Bal Gibi Şüpheli İşleme Şüpheli Değil Diye Para Kestiler!

11 Ocak 2014 yılında Yeşilpınar Finansbank'a ait ATM'den 150 TL para çekmek istedim. Kartımı okuttum şifremi girdim. Çekeceğim para miktarını girdim. Ve çekeceğim parayı onayladım. Onayladıktan sonra normalde para haznesi açılırdı parayı alırdık ama işte para haznesinin bölümüne baktığımda açılan bir kapak sistemi yoktu.


Önüne Atm rengi ile aynı şekilde metal bir parça ve metalin arka kısmına çift taraflı bant yapılmıştırılmış bir şekilde düzenek gördüm param çekildi hesaptan ve hiçbir mesaj almadım.


150 tl'mi geri verdiler ama şüpheli işlem değilmiş 20 tl kestiler! Müşteri hizmetlerinden 11/01/2014 tarihte benim ile yapılmış konuşma P**** hanımdan ve Finansbank'tan şikayetçiyim!

Zafer 372 Okunma

Cevaplar

  • Zafer27 Ocak 2014

    kesinlikle hayur

  • Zafer23 Ocak 2014

    2 gün geçti halen bankanız değerlendirmesini bitirmedi mi reklama gelince vay efendim müşterimiz şöyle böyle icraata gelince değerlendirmeye aldık müşterimiz beklesin anlayışımı var anlayamadım. Çalıştıgım iş yeri bu banka ile ödeme yapmasa bırakın müşterisi olmayı yanından geçmezdim. Değerli müşteriniz Sizi Dinliyoruz kısmınada yazdı ama halen cevap gelicek. Anlamıyorum ki arkadaş şüpheli olay dediginiz ne ya anlatın bi öğrenelim ya :@@@@@@

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön