10 Eylül 2013 #2003328

Finansbank Ayrıntılı Kredi Kartı Ekstresi Vermiyor!

Finansbank kredi kartımı kullanarak bir GSM operatörlüğü iletişim merkezinden otomatik ödeme talimatı verdim. Ağustos ayındaki otomatik ödemede yaşadığım sıkıntıdan dolayı en yakın Finansbank şubesinden ayrıntılı kredi kartı ekstresi ve dekont talebinde bulundum. Şube beni çağrı merkezine yönlendirdi.


Çağrı merkezinden IM13982808 nolu çözüm talebim alındı. Ancak bugün itibariyle öğrendim ki IM13982808 nolu talebime çağrı merkezinden de çözüm bulamadım. İstediğim tek şey 20.08.2013 tarihinde Finansbank kredi kartımdan otomatik olarak ödenen faturamın ayrıntılı (gsm no belirtilen) ekstresini veya dekontunu alabilmekti. Bana ayrıntılı ekstre dekont veremeyen Finansbank'tan şikayetçiyim.

Murat 90 Okunma

Cevaplar

  • Murat14 Eylül 2013

    biz sistem olarak ödenen faturanın kredi kartından ayrıntısını göremiyoruz sistemimiz böyle demek çözüm değildir.kendilerini haklı çıkarmak adına da otomatik ödeme talimatını bankamızdan vermemişsiniz GSM operatörünüzden vermişsiniz denilerek kendi sistemsel eksikliklerini örtebilmek adına kullanmaktalar. Madem ki kredi kartıyla otomatik ödeme talimatı verme hakkım var, altyapısını hazırlamaları gerekirdi. Hem benden fatura bedelimi çekip daha sonra da bunun belgesini ayrıntısıyla verememişse bu eksiklik sistemlerine gerekli altyapıyı yapmayan bankanın büyük payı vardır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön