04 Ocak 2016

Finansbank Ayrı Günlerde Günlük Para Çekme Limitimi Kullanamıyorum!

İki aydır ATM'lerden 1000 TL çektiğimde ertesi gün 1000 TL daha çekemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda "anlık bir hata olmuştur", "para çektiğiniz ATM'de o an bir sorun oluşmuştur" şeklinde bahanelerle geçiştiriyorlar. En son bugün yine aynı sorunla karşılaştığımda yine müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bu sefer de son para çekmenizden bu yana 24 saat geçmemiş, şu saatten sonra yeniden deneyin gibi komik bir cevap aldım.


Bahsi geçen konu "Günlük Para Çekme Limiti" olduğundan haliyle dünkü çekme limitim 1500 TL idi, bugünkü limitim yine 1500 TL. Daha önce birçok bankayla çalıştım ama böyle bir şeyle karşılaşmadım. Yetkili kurumlara şikayet edip, artık maaşımı da yattığı gün çekeceğim.

Umut 504 Okunma

Cevaplar

  • Umut18 Ocak 2016

    Ben zaten cevap vereceklerini düşünerek yazmamıştım. Nitekim de herhangi bir çözüm olmadı. Dediğim gibi maaşın yattığı gün paramı şubeden çekeceğim. Yetkili kurumlara da şikayetimi bildirdim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Enver Ç.' ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön