19 Ağustos 2013 #1962203

Finansbank Avukatlık Bürosundan Aradığını Söyleyen Personel!

Şimdi biraz önce 02123196489 (Finansbank bireysel izleme birimi) numaralı telefondan arandım arayan bayan bana avukat Z** soyadını hatırlamıyorum oradan arıyorum dedi. KMH hesabımda gecikme vardı son taksit olan 175 tl ödemem gerektiğini söyledi. Ama bana avukatlık bürosundan aradığını söyledi hafta sonu olduğu için inisiyatif kullanmış icraya sokmamış pazartesi ödeme olursa sokmayacakmış gibisinden bir şeyler söyledi.


Ben de teşekkür edip kapattım. Finansbank gibi bir bankaya hiç yakışmıyor müşterilerini korkutmaya çalışmak karşınızdakiler çocuk değil. Gerekeni yapacağım.

Hakan 5.664 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön