20 Ocak 2014 #2244502

Finansbank Attığı Mesajın Bile Ücretini Kesiyor!

Finansbank kredi kartı çıkarmadan önce kart aidatı ödemeyeceğime dair bankayla konuşup çıkardığım kartımdan sürekli olarak kesilen hesap ücreti dışında bsmv, kkdf alışveriş faizi, gecikme ücreti olarak her başlık için ayrı ayrı ücret kesilmektedir.Ekstreyi incelediğimde attığı her mesaj için bile 3 tl kesinti yaptığını görmüş bulunmaktayım.


Bankayı aradığımda hukuki hakkımız demek dışında bir faydalarını göremedim.Şimdi ben sizden zaten mesajla haber vermenizi istemedim .Buna cevabınızda hizmet ediyoruz oldu.Yahu ücret keserek nasıl bir hizmet bu tamamen mağdur ediyorsunuz? Benden kesilen ekstra mesaj bildirim ücretlerinin ve kart aidatlarının tarafıma iadesini istiyorum.

Seda 95 Okunma

Cevaplar

 • Seda11 Mayıs 2014

  en kısa zamanda kredi kartımı kapatmayı düşünüyorum.

 • Seda11 Mayıs 2014

  bankanın bana cevabı tamamen yasal zamanında ödeseydinizden öteye gidemedi.müşteriyi mağdur eden bir banka.çözüme odaklı konuşmayan müşteri hizmetleri ve üstünden suçlar tarzda uslübları bulunmaktadır.

 • Seda22 Ocak 2014

  finansbankın bana söylediği şey siz geciktirdiğiniz için biz mesaj atıyoruz ve ücretini alacağız tabiydi.Geç ödenen her gün için faiz işleten bir banka bir de üstüne mesaj ücreti alıyor ki istemediğimi söylüyorum. 1 mesajın 3 Tl olmamasını geçiyorum diğer kısımlarla ilgili de açıklama yapmıyorlar.Hatta kayıtları dinleriz bakarızdan öte gidemeyen bir müşteri hizmeti anlayışları var.Ekstremi de göndermiyorsunuz dediğimde siz takip edeceksiniz artık harcamalarınızı cevabını aldım.Ben kendi harcamalarımı takip ediyorum da sizin benden değişik isimlerle her ay aldığınız paraları kontrol edemiyorum!! Karşısındakine akıl vermek yerine banka görevi olan ekstreyi neden göndermiyor hala buna bir açıklama istiyorum.stajer doktor olduğum için hem ağır sınavlarım var hem de hep hastanedeyim.Sürekli çağrı merkezlerini aramamı söylemelerinden de bıktım.Bu kadar zor mu gerçekten müşteri mağduriyetini gidermek.

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön