12 Şubat 2014 #2289210

Finansbank ATM'sinden Para Yatıramıyorum

Her ay kredi kartına ödeme yapmaya gittiğimizde ATM'de geçici arıza, para sıkışması yada geçici olarak hizmet veremiyoruz gibi durumlarla düzenli olarak karşılaşmaktayım. ATM'nin yönlendirdiği ATM 30 km uzakta veya 45-50 dk mesafede oluyor. Hayır anlamadığım şey neden bu şekilde bize denk geliyor. Müşterilerin ödeyememesi bankanın çıkarına olacağından bir gün geç kalıyor ve faizi tıkır işleniyor.


Ayrıca bunu bankaya iletmeye kalktığımız da ise durum daha vahim oradan oraya bağlanırken hattan düşüyorsun.

Kübra 92 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında detay görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön