15 Mart 2013 #1688081

Finansbank ATM'si Yok!

Avşa Adası'nda ATM sıkıntısı yaşamaktayız .Diğer bankaların ATM'leri Avşa Adası'nda mevcut , Fakat AVŞA Adası halkı müşterisi olduğu Finansbank'dan hizmet alamamakta ve sıkıntı yaşamaktadır. Finansbank lütfen Avşa Adası' na ATM kurmanızı rica ediyoruz...

Buğra 356 Okunma

Cevaplar

  • Buğra19 Mart 2013

    Finansbank Genel Müdürlüğü'nden aradılar beni personelin uslübü çok güzeldi fakatAVŞA ADASI'na ATM kurulamıyacağını , şikayetimin ilgili birilere bildirilip daha sonraları kurulabileceğini bildirdiler. Yanıt beni hiç tatmin etmedi .Fakat geri dönüş yapıp beni cep telefonumdan arayıp geri dönüş yaptıkları için kendilerine teşekkür ederim ..

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön