25 Nisan 2013 #1762924

Finansbank ATM'leri Bozuk!

Finansbank kredi kartı alacaklara tavsiyem, bankaya yakın bir yere taşınmaları. Çünkü ATM'lerinden para yatırmak bir işkence. Ben sürekli olarak Ankara Ankamall ve Cepa ATM'lerinden şansımı deniyorum ama para yatırabilme oranım 5 seferde 1. bu akşam tekrar Cepaya kadar gittim kredi kartımın son günü yatırmam gereken 2700 liradan 700 TLsi kalmıştı.


ATM yine para almıyordu. Diğer işlemleri yapabiliyorsunuz ama para yatıramıyorsunuz. Telefon bankacılığını aradım. Beni sözde çalışan ama bozuk olan aynı ATM'ye tekrar yönlendirdiler. Borcu erteleme gibi bir şansları yokmuş. Beni şehirdeki diğer atmlere yönlendireceklerdi. Sonuçta suçlu benim. Cezamda Ankara'daki çalışan başka atm bulmak.

Serkan 57 Okunma

Cevaplar

  • Serkan03 Mayıs 2013

    şaka bir geri dönüş yaptılar. o gün atm bozukmuş gerçekten. ama o gün ankamall atm si açıkmış. 10 km daha gidip paaryı yatırmam gerekiyormuş. sonuç olarak parayı yatırması gereken benim ve atm fizanda olsa gidip yatırmam gerek politakası geçerliymiş. en kısa zamanda kurtulacam bu bankadan. tüm hesaplarımı da kapattım. 5 yıldır kullanmadığım hesaba para yatırınca anında 25 tl kesmişler. para kesme konusunda ışık hızıyla çalışan banka, bozuk atmlerini tamir etme konusunda kaplumbağadan beter.

  • Serkan26 Nisan 2013

    bugünde tekrar ankamall denedim. parayı almıyor. paranla rezil olmak deyimi finansbankta geçerli. faiz de işlemeye devam ediyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön