03 Haziran 2014 #2483087

Finansbank ATM'den Hesaba Para Yatırdığımda İşlem Ücreti Alındı

Finansbank bankamatikten kendi hesabıma para yatırıken alınan 5 TL ücretin iadesini talep ediyorum. Sebebine gelince parayı şahsen kendim yatırdım başkası olsa anlarım bu saçma uygulamanız müşteri olarak memnuniyetle karşılanmamakta ve hesabıma iadesi talep etmekteyim.

Yasemin 1.401 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin06 Haziran 2014

    ayda 2-3 defa istediği zaman kredi vermek çin ulaşan yetkililer nekadar ilğinçki busefer ulaşamamış,ve ben buraya şikayetimi bildirmeden önce bankanızı arayıp durumu bildirdim tekrar neden arıyorum onu anlamıyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Haziran 2014

    Müşterimize ulaşılamamıştır. İsim benzerliği nedeniyle müşterimizin kişisel bilgilerine ulaşıp inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön