22 Nisan 2013 #1756612

Finansbank ATM Paramı Yuttu!

20 nisanda Şanlıurfaya gittim. Gelmişken clubs finans doctors kredi kartımın borcunu yatırmak için Şanlıurfada ki tüm Finansbanka ait bankamatikleri gezdim. Çoğu Finansbank bankamatiklerin para yatırma ünitesi bulunmuyordu. 3 yada 4 tane para yatırma ünitesi bulunan bankamatiklerinse her ne hikmetse para yatırma üniteleri işlem kabul etmiyordu.


Şanlıurfada bankamatiklerinin para yatırma ünitelerin çalışmamasından daha ironik olan durum 21 nisan saat 17 sularında Kayseri Finansbank Sivas caddesi şubesi bankamatiğine kredi kartımın borcunu ödemek için 270 lira yatırmak istememle birlikte bankamatiğin parayı alıkoymasıydı.Şanlıurfadaki bankamatikleri çalışmıyor Kayseri'de ki ise paramı alıkoydu.

Eylem 108 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön