03 Eylül 2014

Finansbank ATM Paramı Yuttu

03.09.2014 tarihinde saat 21:00 sularında Konya selçuklu şubesi önünde atm'den para yatırma işlemi esnasında arıza verdi. 0800'lu hattı aradım şüpheli işlem ve kayıp çalıntı menüsüne girdim ama bana bu işlemin şüpheli olmadığını ana menüye aktardı. Orada da atm 'de sıkışan paranız için 1' i tuşla denildi tuşladım yanlış tuşa bastınız dedi. Bu işlemi on defa yaptım ama hep aynı.

Tekrar sühpeli işlem bildirim menüsünü aradım . Bu işlemin süpheli olmadığını kendilerini gereksiz meşgul ettiğimi 20 tl ceza ödemem gerektiğini söyledi. Bu nasıl bir esnaflık, bu nasıl bir ticaret, bu nasıl hizmet ? bu arkadaşlara şunu demek istiyorum ben o bin tl' yi nasıl kazanmıştım biliyor musun? Sırtımda 500 damacana suyu binalara çıkararak.

Mustafa 451 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön