29 Ağustos 2013 #1982372

Finansbank ATM Kartını Çıkartamadı!

10 gün önce ve bana denilen Finansbank Kavacık Şubesinden babanız TC kimlikle gelip maaşını Ağustos'un 26'sında alabilir dendi ve bugün ayın 28'i maaş almaya gittik bir dünya problemler. Maaşımızı zor çektik 26 Temmuz'da yapılan başvurumuz dosyalarını bulamadı . Arkadaş babamdan tekrar imza aldılar ve bana denen banka kartınız bundan sonra çıkacak ,çıkmamasının sebebi öteki evrakların olmayışındanmış .


Şimdi ben soruyorum pek umudum da yok ama , norma de ekstra 300 TL yatması gerekirken, herhalde şimdi 250 TL yatacak . Gerçi bu paradan da şüpheliyim. Babamın emekli maaşını ATM'lerden çekmek istiyorum ve babamın adına ATM kartı çıkarılmasını istiyorum .

Dogan 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön