27 Eylül 2013

Finansbank ATM Eksik Para Verdi!

1500 TL çekecektim, 1000 TL verdi. ATM fişte 1500 görünüyor. İncelemeye aldılar. Kamera kayıtlarında doğru verdiklerini öne sürüyorlar ama vermedi. ATM 500 TL'mi geri ödemenizi talep ediyoruz. Kul hakkına girmeyin ne zorlukla kazanıyoruz. Finansbank'ın dikkatine...

Gülsüm 132 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön