22 Ekim 2014

Finansbank ATM Arızası!

Ne zaman Finansbank'a para yatırmaya çalışsam ATM para yatırma sorunu yaşamaktayım. Bu ay da para yatırmak için ATM leri dolaşmama rağmen Bursa Uludağ Üniversitesi, Carrefour Alışveriş Merkezi, Yunuseli Seyhanlar ATM'leri arızalı olduğundan para yatıramadım. 3 gündür para yatırmak için ATM dolaşıyorum. Arızaları takip etmek bu kadar mı zor.


Defalarca Müşteri hizmetlerini aradım ama menülerde dolaşmaktan ve müşteri hizmetlerine ulaşamadığımdan dolayı arıza bildiremedim. Bir zahmet ilgilenin artık her ay kredi kartı ödeme zamanı bankanıza ait çalışan ATM arıyorum. Belirttiğim ATM'ler 3 gündür arızalı hafta sonunu da dahil edersek 5 gün gecikme faizi ödememiz için izlenen bir yol mu bu?

Bülent 390 Okunma

Cevaplar

  • Bülent22 Ekim 2014

    Yazdık bakalım sizi dinliyoruz bölümünden beş gündür ATM lere para yatıramıyoruz. ATM çalışıyor ama tek yapmadığı işlem kredi kartı borcu ödemesi.(Kredi kartı borcunu yatıramayan bir sürü müşterinin ödeyeceği faiz düşünülürek para yatırttırılmıyorsa bilelim kart borcunu kapatıp kullanmayız. Aylardır çok sık karşılaşıyorum artık bu sorunla)

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön