02 Nisan 2013 #1719525

Finansbank Artı Limit!

3 yıldır kartınızı kullanıyorum 8 aydır da maaşımı bankanızdan alıyorum. Daha önce kullandığım ay sonu hesabı taksitlendirmemden dolayı hesabınız 3 ay içinde tekrar açılacak dendi 6 ay oldu şubeden aradılar yardımcı olalım diye gittim bu sefer hesabın İstanbul Merter deyip biz buradan bir şey yapamıyoruz nasıl aynı banka değil mi Merter şubesini aradım orası da aynı cevabı verdi benim ay sonu hesabımı tekrar açmak için nereye başvurmam lazım?

Süleyman 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 08/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön