20 Ağustos 2013

Finansbank Alışveriş İtirazı!

01.06.2013 ve 03.06.2013 kartımdan yapmadığım alışverişler gördüm itiraz ettim. Müşteri hizmetleri aradığımda sonuçlandı mı diye sonuçlanmadı talebiniz görünüyor diye cevap alıyordum 40 iş günü beklemem rağmen tekrar ben aradım talebimin olmadığını söylendi. Bu defa tekrar faks çektim, tekrar talep oluştu ama hala faks görünmüyormuş.

Sürekli iş yokuşa sürülüyor nasıl bir sistemdir ki çözülemiyor. SMS bilgilendirilmesi yapılmış deniyor ama bana gelen bir SMS yok, nereye bilgilendirme yapılıyor. Bankanın güvenlik sistemi nasıldır anlamış değilim. Benim bilgilerime nasıl ulaşılıyor nasıl alışveriş yapılıyor anlamış değilim. Böyle bir bankayla çalıştığım için pişmanım, aslada güvenilir değilsiniz.

Çağrı 82 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön