30 Ağustos 2013 #1985748

Finansbank Alışveriş Faizi Alıyor!

Finansbank'tan emekli maaşı alıyorum. Maaş kartıyla bana kredi kartı da göndermişler istemediğim halde. Bankaya bunu sorunca bana hiç bir masrafı yok dediler lazım olursa kullanırsın dediler. Bende birkaç kez kullandım. Fakat bu ay ki ekstrede benden bir sürü işlem altında ( Kart basım ve gönderim 15 TL, ödeme ücreti 3 TL alışveriş faizi 4, 05 TL KKDF 0, 64 TL gecikme faizi 0, 024 TL BSMV 0, 21 TL ), para kesileceğini gördüm.


Alışverişte faiz alındığını ilk kez gördüm gecikme faizini nereden çıkardıklarını da anlamadım bana verdikleri otomatik ödeme talimatlarından verdikleri 30 TL'yi almak için her şeyi yaptılar.

Halil 50 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön