21 Ağustos 2013

Finansbank Alışveriş Faizi Alıyor!

Hiç kullanmadığım hatta kullanıma açık olmayan Fix card kredi kartına 10, 00 tl basım ücreti geldi. kartı kapattırıp bu 10, 00 tl yi ödeyerek kurtulmak istedim. Müşteri hizmetleri, bana "herhangi bir şubemize t. c. kimlik no ile yatır" dedi ve yatırdım. Bir sonraki ay tekrar ekstre de ödeme ücreti 3, 00 tl alışveriş faizi + kkdf+bsm olarak 3, 16 tl lik bir bakiye geldi.


Şimdi korkuyorum, Finansbank'tan kurtulmak için 10, 00 tl yatırdığım esnada şubede klima çalışıyordu, soğutma bedeli de gelecek diye.

Mesut 82 Okunma

Cevaplar

  • Mesut30 Eylül 2013

    şikayet var com araçılığı ile ücret iadesini gerçekleştirdiler ancak bu seferde kredi kartı kapalı olduğu için hesap açıp içerisindeki iade tutarını oraya yatırıp oradan alabileceğimi söylüyorlar sanırım kurtulmak imkansız

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön