08 Mayıs 2013 #1785058

Finansbank Alışveriş Faizi!

Kredi kartını düzenli olarak asgari tutarını ödemekteyim. Ama kafamı kurcalayan bir konu var. Sürekli finans bank kredi kartı ekstrem de Alışveriş faizi diye bir ücret kesilmekte. Finansbankı kullanmaya başladığımdan bu yana hiç memnun değilim. Müşteri temsilcilerine sürekli alış veriş faizi nedir diye sorduğumda cevap vermekten kaçınıyorlar.

2 tane kredi kartı kullanıyorum ve bu uygulamanın bir tek Finansbank ta olduğunu tespit ettim. Bu haksız kesintinin yapıldığı günden itibaren geriye dönük olarak tarafıma geri ödenmesini istiyorum. . Bizler bankaları zengin etmek için gece gündüz çalışmıyoruz.

Onur 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön