22 Şubat 2013 #1648510

Finansbank Alınmayacağı Söylenen Aidatı Aldı!

Finansbank klasik kredi kartı kullanıcısıyım 1 yıl önce 2 adet otomatik ödeme verirseniz artık kart aidatı ödemeyeceğimi söylediler geçen ay 49 tl kart aidatı kestiler müşteri temsilciliğini aradığımda şikayetimin değerlendirilmeye alındığı referans no :13108170 çözüm talebimin sisteme alınıp olumsuz olduğunu sms yolu ile bildirdiler.


Ben otomatik ödeme talimatı verdiğimden kart aidatı ödemek istemiyorum eğer kart aidatı vereceksem otomatik ödeme talimatımın kaldırılmasını ve gerekirse kartımın iptalini istiyorum açıkcası şirket politikanız tarafıma hiç uygun yönde gelişmemek te ve beni manevi yönden sıkıntıya sokmakta dır gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Eylem 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön