16 Nisan 2013 #1744455

Finansbank Aktif Olmayan Hesabıma Borç Yükledi!

2010 yılı yazında işe başladığım firma tarafından ve hiçbir banka yetkilisiyle görüşmeden açılan banka hesabımı ve kartımı yaklaşık 1 ay içerisinde bahsi geçen firmadan istifa etmem sebebiyle hiç bir zaman maaş kartı olarak kullanmadım.Yalnız belli zamanlarda ve nadir olarak nakit çektim ve bu miktarları çok geçmeden yatırdım ve herhangi ekstra bir ücret ödemedim.


Bundan 25 gün önce tekrar 100 liralık nakit çektim ve ertesi gün ödemeye gittiğimde 217 lira borç gördüm ilgili banka şubesine gittiğimde hesap işletim ücreti altında o güne kadarki bütün ücretlerin tamamının bir kerede çekildiğini öğrendim.Bunun yasal bir uygulama olmadığını biliyorum ve bu ücreti ödemek istemiyorum.

Çağlayan 17 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön