10 Haziran 2013

Finansbank Aidatları İade Edince Kartımı İptal Etti!

Hakem Heyeti kararı ile kart aidatlarımı geri aldım. Finansbank bu karara istinaden kartımı iptal etmiş. Benim haberim yok. Kart üzerinde ise en az 8 adet fatura ödeme talimatım var. Eşime gelen faturanız ödenmedi mesajı ile öğrendim. Aradım 17.05.2013 te kartım iptal edilmiş.iptal edebilir en doğal hakları,ama bilgilenmek de benim hakkım. Müşteri şikayet bölümüne aktardılar. Şikayet aldılar.07.06.2013 te bankadan aradılar. Güya bana mektup ile bildirmişler.


Hangi adres yasal adresiniz? Tamamda hangi adres. Zorlama sonucu benim yazışma adresim olmayan yer söylediler. Arkadaşıma mesaj ile bilgi verildi. Arayan bayan sanki benle kavga ediyor. Faturalar gecikmeye girdi. Düzeltmeye çalışıyorum. Bilginize.

Yalçin 82 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön