15 Mart 2013 #1686959

Finansbank Aidatı İptal Etmiyor!

Yıllardır Finansbank ile çalışmaktayım ve kart aidatı itirazımı 2 yıldır kabul etmiyorlar ve bana sürekli otomatik ödeme talimatı vermem halinde teklif de bulunuyorlar bu ücretin iade edilmesi mümkünken diğer bankalar yaparken bu bankanın yapmaması çok tuhaf ve yasal olmadığı halde kalan borçlarımın tamamını iptal durumunda istemeleri yasal olarak hakkımı arayacağım .


Eğer iptalini sağlamaz iseler yetkililer dönüş yapsınlar lütfen ve çağrı merkezine ulaşmak gerçekten imkansız ve bu konuda sitemde bulunduğumda da farklı bir yaklaşım halinde olan müşteri temsilcileri de cabası Finansbank hakkında ki düşüncelerim tamamen değişmiş durumda.

Çağlar 49 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön