17 Ocak 2015

Finansbank Aidatı İade Etmiyor

Finansbank'a yasal hakkım olan kredi kartı aidatlarının geri ödenmesi konusunda ım17090056 kayıtlı bildirimimin olumsuz değerlendirilmesi neticesinde Yargıtayın 13. Hukuk Dairesi Esas No..: 2011/4736 Karar No..: 2011/11579 ile talep edeceğimi tarafınıza iletirim. Alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Mert 1.616 Okunma

Cevaplar

  • Mert22 Ocak 2015

    Finansbank son kesilen 70 TL'lik kart aidatını geri iade etmiştir. Geriye dönük kart aidatlarım için hakem heyetine başvurmam gerektiğini söylediler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön