02 Nisan 2013 #1719978

Finansbank Aidat Almak İçin Yanılttı!

Classic Kartıma yansımış olan 49 TL kart aidatını FixCart'a geçersem iptal edeceklerini söylendi. FixCart'a bu sebepten dolayı geçiş yaptım, fakat geri ödeme yapılmadı.Görüştüğümde öyle bir söz vermediklerini, yeni kartta ücret almayacaklarını söylediler.Başka tanıdığım kişilere ödeme yaptılar fakat bana yapmadılar.Banka tarafından yanıltıldım.

Musa 56 Okunma

Cevaplar

  • Musa03 Nisan 2013

    İlgili banka sözünü yerini getirmedi ve ödeme sözü verdiği parayı iade etmedi, başka kart göndererek beni oyaladı. Tanıdığım başka kişilere iade işlemi yapmıştı. Verdiği kararlarda tutarsızlık var, bazı kişilere ödeme yapıp bazı kişilere ödememe yapmamak adil değil.İlgili banka hakkında tüketici hakem heyetine başvurarak paramın iade kararını isteyeceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 27/03/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön