22 Haziran 2013

Finansbank Açıklanmayan Faiz!

Bir önceki ay çektiğim parayı ekstre son gününde 2 parça halinde eft yapıp kapattım. Hazirandaki hesap özetimde yaklaşık 14 TL (KKDF, BSMV, nakit avans faizi) faiz var. Bankayı arayıp durumu ilettiğimde şikayetimi alıp geri dönüş yaptılar. Sonuç olumsuz tabiki.

Peki soruyorum ben para çekmemişim ekstremi son günü eft ile tam yatırmışım. Bu faiz ne? Cevap yok. Tekrar şikayet alınıyor. Sonuç aynı. Hem açıklanamıyor hem iade yok. Babamın ekstresi daha vahim. Babam 50 KR fazla yatırmış son günü. Ona ise sadece 0, 02 TL alışveriş faizi gelmiş! Şimdi bana biri bunları net bir şekilde açıklayabilir mi? Yoksa ya iade edeceksiniz ya da tüketici hakları ile mahkemeye gideceğim.

Murat 75 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Temmuz 2013

    Bravo. 12 tl faizi iptal edip herhangi bir şekilde talepte bulunmadığım ve elime gelmeyen kart gönderim ve basım ücreti 10 tl eklemişsiniz? Artık iyice zıvanadan çıktınız. Banka mısınız tefeci mi? Hemen o kart ücretini iptal ediyorsunuz!!!!!! Yoksa hem burada şikayet açacağım tekrar hem de hukuki yollardan benden sürekli kandırmaya çalışarak haksız kazanç elde etmeye çalışmaktan ve sürekli zamanımı harcamaktan dolayı maddi ve manevi tazminat davası açmayı düşünüyorum. Bilginize!!!!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Haziran 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön