19 Nisan 2013 #1751631

Finansbank A5 Kadar Dekonta Ücret!

Adı geçen banka dosya masrafını gösterir a5 boyutundaki bi dekont için benden bilmem kaç tl ücret talep ediyor. Bankaya bu ücretin yasal dayanağı var mı diye defalarca sormama ve mail atmama rağmen cevap vermedi. Çünkü makul bir cevabı yok. Ali Kıran Baş Kesen'liğe devam. Bende BDDK'ya aynı konuyu yazılı olarak taşıdım. Şimdi oradan cevap bekliyorum.

Harun 53 Okunma

Cevaplar

  • Harun23 Nisan 2013

    Banka hala beni telefonla arayıp bu kağıt parçasının ücretli olduğunu söylüyor.hiç bir şekilde yazılı olarak şu kanunun, şu maddesinin bilmem ne bendinin gereği ücret talep etmekteyiz diye bir söylemde veya yazılı cevapta bulunmuyor.Bu işlerin bir standardı olmalı.Her ücret bu bankada var.Bazı bankalarda bu ücret yok.Bu bankada 400 tl olan bir ücret diğer bankalarda 150/200 tl.Başka bir konuya gelecek olursak Hiç bir şekilde hesabımı kontrol edemiyorum.Taksitimden fazla ücret yatırıyorum.Eksi bakiyede olmadığım için mail me ekstre bile göndermiyolar.Şubeye gidip öğrenmek istediğimde şubedeki eleman vezneden kimliğimle belli bi ücret karşılığı şifre alıp ancak öyle bakabileceğini söylüyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön