25 Nisan 2016
Yorum Yap
#5370688

Finansbank 99 TL Kredi Kartı Aidatı Olurmu?

Şirketim için çalışacak banka arıyorum. Finansbank iyi dediler. Kredi kartımdan 99 TL aidat aldılar. Müşteri hizmetlerini aradığımda 25 TL hediye puan verelim (!) dediler. (çocuk kandırır gibi) Bankada aidat yok dediler. Olursa müşteri hizmetlerini ararsın kaldırırız dediler. Nafile...
Yarın ilk işim bankaya gidip iptalini istemek. İptal olmazsa tüm birikimlerimi alıp kartları iptal edip çalışmayı bırakmak.

Yavuz Yavuz 82 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz'un Teşekkür Mesajı25 Nisan 2016

    İlgilendiler. Aidatı geri ödeyeceklerini söylediler. Teşekkür ederim.

  • Yavuz25 Nisan 2016

    Aradılar ve iptal edeceklerini söylediler. İlgilerine teşekkür ediyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn. YAVUZ P. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler