23 Şubat 2013

Finansbank 900 TL Dosya Masrafı!

Ben internetten üstünden 15. 000 tl kredi başvurusu yaptım. İnternetten on başvuru kabul edildi. İndirimli ihtiyaç kredi 300 tl masraf yazdım. Sonra refarans koduyla bankaya gittim belgelerimi hazırlayıp. Daha sonra bana bankada bireysel kredi müşterisi bankanın 600 tl dosya masrafı 300 tl sigorta bedeli 900 tl masraf çıkardı.

İnternetten yaptığım başvuruda 300 tl masraf çıktığı ve faiz oranının 0. 98 olduğu yazıyordu. Bankada 1. 12 den aşağı düşmediğini beyaz ettiler. Finansbank in 2 yıldır müşterisiyim ve aylık 1. 000 tl harcamam vardı. Ama bu yaptıklarında sonra Kartımı iptal ettireceğim.

İslam 130 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön