17 Eylül 2013 #2016521

Finansbank 76 TL Kart Aidatı!

Alınmaması gereken kart aidatına zam yapıyorsunuz! Müşteri temsilcisini arayıp bunun bir şekilde "iade" edilmesini talep ediyorum. Banka politikası gereğince bunu yapamayacağını belirtiyor.


Arzu edersem 50 TL'lik kısmını parapuan vs olarak geri yansıtabileceğini söylüyor. Defaatle hiç bir şekilde herhangi bir kart aidatı ödemeyeceğimi ifade ettim ve kartımı iptal ettirdim. Yinede ödeyeceğimi ifade ediyor!


Bu nasıl bir kanun ve sistem anlayışıdır?

Muhammet 43 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet25 Eylül 2013

    Bu çok sığ bir zihniyet, cevap istatistiği için; incelediğim yaklaşık 1 yıllık dönemde, ayni metni yapıştırmışsınız. Sizin neticenize göre; kart aidatini ödemek zorundayım. THH'ye müracat edip neticeyi paylaşacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön