14 Ağustos 2014 #2624604

Finansbank 70 TL Kart Ücreti Aldı

70 TL kart aidat ücreti yansıtmışınız. Daha önce gö kartım vardı kapattım şimdide classic kartımı kapatacağım şayet aldığınız 70 tl'yi geri vermezseniz. Televizyonlarda , internette gazetede her yerde defalarca yazdılar örnek emsal kararlar var kart aidat ücreti ödeme zorunluluğum yok.
Geri ödemezseniz kartımı iptal edeceğim + avukatlık büroları kart aidatlarını geri almak için sırada bekliyorlar. Artık 5 yıldır kullanıyorsam vereceğim avukata 5 yıllığı geri alacağım. 2014 yılındayız o kadar olay ve emsalden sonra halen daha kart aidatı alıyorsunuz.


Not1: otomatik ödeme talimatı vermek istemiyorum.
Not2: sözleşmeli kredi kartı olması kanun önünde hiç bir şey ifade etmiyor çünkü haksız kazanç.

Tuncay 405 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön