08 Mayıs 2013 #1784930

Finansbank 3 Ayda Bir Kesilen Hesap İşletim ücreti!

Finansbank'ın promosyon için gün boyu aramasından iş yapamaz hale geldim. Bankanın bünyesine 3 ayda bir kesilen hesap işletim ücretine itiraz ettim.Bana sadece kuru sms ile kabul edilmediğini bildirdiler.


Promosyon aramalarına istinaden kendilerine geri dönüş yaptım Aranmamak için bildirimde bulundum. Ayrıca işletim ücreti için tekrar kendilerine rahatsızlığımı beyan ettim . Kimse oralı olmadı istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerek bilgi verdiler.

Hilal 198 Okunma

Cevaplar

 • Hilal27 Haziran 2013

  NEFRET EDIYORUM NET...

 • Hilal09 Mayıs 2013

  Finans Bank teşrif edip aradılar. İlla bu bedeli sizden keseceğiz diyorlar. Ben bu banka kadar soyguncu sömürücü bir banka görmedim (ayrıca kendim finans uzmanıyım) Yasal yollardan ne yapılması gerekiyorsa yapacağım. Hesaplarımı da kapatacağım. Etrafımdaki bu bankayı kullanan insanları da uyandıracağım. Toplu olarak en az 50 kişi var firmamda Finans ile çalışan. Hepsini fes edeceğiz. Okuyan her kez bilinçlensin lütfen. Bizler müşteriyiz Bu bankanın bizi sömürmesine izin vermeyelim.

 • Hilal08 Mayıs 2013

  Hep aynı otomatik maillerle cevap vermeyin insanlara. SONUÇLA GELİN LÜTFEN.SONUÇ...

 • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön