25 Mart 2013 #1704612

Finansbank 3 Ay Sonra Aidat!

Aralık ayından itibaren kullandığım kredi kartıma şubat ayında 200 TL'lık yıllık aidat yansıtıldı. Henüz 1 yıl hizmet vermediğiniz müşterinizden nasıl oluyor da 1 yıllık kart ücretini peşin alabiliyorsunuz? Aidat, kredi kartını kullandığım süre için alınan bir ücret. Ancak bu durumda, ben size kartı kullanmamın 3. ayında, 15. ayında, 27. ayında vs. aidat ödeyeceğim.


Mart ayı ekstreme yansıtılan 200 TL "yıllık" aidatın bir sonraki ekstrem de iade edilmesini ve bir yılın sonunda tahsil edilmesini talep ediyorum.Aksi takdirde, her türlü mecrada şikayetimi dile getirmeye devam edeceğimi temin ederim.

Gulnur 30 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön