03 Nisan 2013 #1722470

Finansbank 2500 TL Dosya Masrafını Geri İstiyorum!

2011 yılından Finansbank tan kullanmış olduğum ev kredisi için bende 2500 tl ücret alındı kredi masrafı adı altında yeni yasadan yararlanarak ücretin geri ödenmesini beyan ettim böyle bir yasa yok geride ödeme olmaz yapacak bir şey yok dediler çektiğim kredi için alınan masrafın derhal tarafıma ödenmesini rica ederim.

Yusuf 172 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 08/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • Yusuf08 Nisan 2013

    finansbank adıma 1000 tl limit tanımlamış olduğu limiti kendisi kullanmış olup benden onay almadan sigorta yapmış ben böyle bir limit onayı vermediğim halde itirazlarıma artık sert bir şekilde karşılık veriyor istediğinizi yapabilirsiniz bizim sizin onayınıza bakmaksızın imzalamış olduğunuz sözleşmede bunlar yazıyor istedğiniz yere şikayet edin gibi bir tavır sergilediler 08/04/2013 tarihinde saat 11:37 de arandım aynen böyle söylendi biz yaptık siz nereye istiyorsanız oraya gidin dendi gerekli tüm makamlara itirazım oldu artık dava edeceğim

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön