09 Nisan 2013 #1733988

Finansbank 25 TL Aidat Ücretini Son Ekstreme Yansıttılar!

Son ekstreme 25 tl yıllık kart aidatı yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradım Müşteri temsilcisi olan Elif Hanımdan iadesini istedim fakat iadenin mümkün olmadığını kullandığım "cardfinans gö" kartın yerine "fix card" i teklif etti bu kartta yıllık aidatın olmadığını söyledi tabi yıllardır kullandığım kartı sırf yasal olmayan aidat nedeniyle değiştirmek istemedim ve çözüm üretmedikleri için kartımın iptal edilmesini istedim ve 09.04.2013 - saat: 13:07 itibarı ile iptal edip kartım kullanıma kapatıldı fakat yinede kart aidatının iade edilmeyeceğini söylediler.


Kart aidatı olarak 25 tl olarak yansıtılan ve daha önce bu kalem olarak ödediğim aidat paralarının tarafıma iadesini istiyorum.

Onur 27 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön