18 Kasım 2014

Finansbank 2-3 Ayda Bir Post Cihazı Hesabından Kesilen Kart Kullanım Bedelleri

Yaklaşık bir yıldır iş yerimizde finans banka ait post cihazı kullanmaktayız. Her alışverişte kesilen komisyon zaten var. Onun haricindeki 2-3 ayda bir kesilen kart kullanım bedellerini anlamakta güçlük çekiyorum ve haksız kazanç olarak görüyorum. Bu sorunu İzmir Buca şubesindeki müşteri temsilcisine aktardım. Ancak herhangi bir çözüm bulamadılar. Bu kart kullanım bedellerini geri almak istiyorum. Finansbank'la bütün ilişiğimi kesmek istiyorum.

Şadıman 894 Okunma

Cevaplar

  • Şadıman23 Kasım 2014

    KESİNLİKLE TERCİH ETMEYECEĞİM BİR BANKADIR..

  • Şadıman20 Kasım 2014

    20.11.2014 persembe günü saat 16.55 sıralarında, 0850 222 0 900 nolu telefonla arandıgımda,aynen aktarıyorum "finansbank tarafından dikkate alınmadınız" denildi..hiç şaşırmadım !

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön