10 Ekim 2013

Finansbank 15 TL Kart Basım Ücreti Aldı!

Finansbank direk satış ekibinden zorla tarafıma verilen Fix kartın birkaç ay sonra 15 TL kart basım ücreti geldi. Kartı kapattırıp ekstre borcunu şubeden ödedim. Kapanmış kartın ekstresini ATM' den ödemedim diye sonraki ay da 3 TL ekstre borcu doğmuş. Şubeden ödeme yaparken bu bilgi tarafıma verilmedi. Bu bedellerin iptali ve iadesi mümkün değilmiş. Hiç ama hiç kullanmadığım bir kart için bu muhteşem banka benden 20 TL'ye yakın bir bedel tahsil etti. Ayıptır, günahtır.

Onur 70 Okunma

Cevaplar

  • Onur22 Nisan 2014

    Az önce hesaplarımı kapatmak için çağrı merkezi ile görüştüm, hesabıma aktarılan 15 TL yok olmuş (kredi kartı basım ücreti iadesi). gerekçesi ise otomatik olarak yükseltilen kredili mevduat hesabının otomatik yükseltme bedeliymiş. Her halükarda o parayı benden aldınız, bankaya kar yazdınız ya tebrikler FİNANSBANK. Türkiye'de bankacılığın geldiği son nokta, "hüsran" !!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön