22 Şubat 2013

Finansbank 1 Aydır Teslim Edilmeyen Nakit Kart!

Finansbank kartlarını kuryeye teslim ediyor fakat teslim edilip edilmediğiyle ilgilenmiyor. üstelik bu kuryeye de ulaşılmıyor bu yüzden Finansbank'ın müşteri hizmetlerini defalarca aradım fakat bana hiç yardımcı olmadılar. Kartım 1 aydır gelmiyor bu kadar sorumsuz çalışan bir kuryeyle hala çalışmaya devam ediyorlar ve müşteri hizmetleri de hiç ilgilenmiyor.


Hesap açtırdığım günden 5 gün sonra telefonuma kartımın şifresi geldi ama kart 1 aydır ortada yok. Finansbank'a bunu mai yoluyla da ilettim ama ilgilenen olmadı .kartım 1 hafta içinde elime ulaşmazsa hesabımı iptal edeceğim ve tarafımdan istenebilecek herhangi bir kart ücreti hesap açma ücreti v.s gibi ücretleri de ödemeyeceğim.

Ayşe 68 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe04 Mart 2013

  46 gün sonunda hala kartım tarafıma iletilmedi ve ben artık hesabı kapattırdım. Bir daha asla finansbanktan hesap açmak mı allah korusun.o reklamardaki müşteri memnuniyetleri, hızlı hizmetleri ninde ne kadar palavra olduğu ıspatlanmış oldu...

 • Ayşe01 Mart 2013

  şikayetlerimize cevap olarak sadece otomatik yanıt ya da hazır metinleri kopyalayıp yapıştırarak cevap veriyorlar .43 gün oldu bir nakit kartı elime ulaştıramadılar.şimdi bunlar birde utanmadan elime bile geçmeyen kart için ücret de isterler. gidip hesabı kapatacağım artık.

 • Ayşe01 Mart 2013

  ama kartım hala yok siz insanla dalga mı geçiyorsunuz.Tam 44 gün oldu...

 • Ayşe22 Şubat 2013

  zaten internet şubenizdeki sizi diniyoruz bölümüne de şikayetimi bildirdim ama hala cevap aamadım

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön