05 Şubat 2014 #2276327

Finansbank 1 Aydır Kart Bekliyorum!

finansbanktan başvurusunu yaptığım kartımın bana 15 içinde ulaşacağını ve kargonun kapıma teslim edeceğini bildirdiler ve ben beklemeye başladım aşağı yukarı bir ay gibi süre sonra bana Aktif kargo dan bir telefon geldi kargo elemanı bana geldiğini kartımı teslim etmek istediğini söyledi ama bende kendisine okey o zaman adresin birinci katında annemin oturduğunu belirtip ona teslim etmesini rica ettim.


Kurallar gereği olmuyormuş komediye bak tabi sonra siz neredesiniz dedim adreste misiniz diye sorduğum da bana adres den uzak olduğunu söyledi ve bende kendisine madem adres de değilsin neden beni aradın dedim ve sonra film koptu, işin tuhaf tarafı eleman benden öç alır gibi müşterinin kartı istemedi.

Nogay 75 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön