23 Şubat 2013

Finansbank 1 Al 3 Kere Öde!

Bu bankanın kredi kartıyla 11 Şubat da bir marketten alışveriş yaptım. Malumunuz şifre girerek tek alışveriş yaptım ve o markete de bugüne kadar bir daha uğramadım bile. Daha sonra ekstremi kontrol ettiğimde şok oldum ekstrede ayı mağazadan aynı miktarda aynı gün 2 tane daha harcama görünüyor.

Tabi hemen bankaya telefon ettim 2 harcamanın benim tarafımdan yapılmadığını söylemek için ama imkan mı var bir canlıya ulaşıp derdini anlatasın telefonda yarım saat oradan şuna bas buradan şuraya bas velhasıl kimseye ulaşamadım. Bende internet bankacılığı üzerinden 5 tane mesaj ilettim ve hiçbirine bir cevap almadım ve geri dönüş olmadı. İptal ettireceğim bende kendileri bilir.

Mustafa 116 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön